Kadangi orai Lietuvoje netikėtai mus privertė pajusti vasariško gyvenimo malonumus – prisiminti, kas yra iškyla su draugais, sekmadieninis piknikas prie upės ar ežeriuko, ar tiesiog priminė lengvas ispaniškas pietų miegelis terasoje, kaitinant švelniai pavasario saulutei.
   Žiemai užsibuvus mūsų kieme dabar taip ir norisi nusimesti visus žieminius rūbus ir atidengti kūnus ir įgauti (pa)vasarišką odos atspalvį. Tuo pačiu prieš pradedant pakuotis meškeres, siūlome atsinaujinti savo vasarinių rankinių turinį ir įsigyti naujų modelių maudymosi kostiumėlius. Kiekvienais metais su naujomis drabužių kolekcijomis yra pristatomos naujos maudymosi kostiumėlių tendencijos ir nauji maudymosi kostiumėlių modeliai. Maudymosi kostiumėlis taip, kaip ir gera vakarinė suknelė – turi pabrėžti privalumus ir paslėpti net ir menkiausius trūkumus.
   Mūsų tinklalapyje rasite pačią naujausią 2021 metų vasaros maudymosi kostiumėlių kolekciją. Galėsite pasirinkti iš daugybės skirtingų modelių, tekstūrų ir spalvų. Nepamirškite, kad maudymosi kostiumėliai gali būti ne tik kasdienis, bet ir moterį puošiantis aksesuaras.    
  Tinklalapyje rasite skirtingų modelių maudymukus. Mes Jums siūlome didelį maudymosi kostiumėlių pasirinkimą. Galėsite pasirinkti kokio maudymuko norite – vientiso ar atskiro, dviejų dalių, maudymosi kostiumėlio.
Be to, siūlome įsigyti maudymosi kostiumėlį net neišeinant iš namų, nes viską galite užsisakyti internetu. Privalėsite pasirinkti maudymosi kostiumėlio dydį, spalvą ir modelį, o viskuo kitu pasirūpinsime mes.

Rezultatai 1 - 3 iš 3

Maudymosi kostiumėliai, maudymukai

Sena kaina
Pardavimo kaina48,00 €
Standartizuota kaina:
Spalva:
Žydras
Dydis:
44 E
Pasirinkite atitinkamą dydį
Sena kaina
Pardavimo kaina55,00 €
Standartizuota kaina:
Spalva:
Mėlynas
Dydis:
48 F
Pasirinkite atitinkamą dydį
Sena kaina
Pardavimo kaina55,00 €
Standartizuota kaina:
Spalva:
Mėlynas
Dydis:
44 E
Pasirinkite atitinkamą dydį